مرکز سلامت آنتالیا

گردشگری سلامت و زیبایی یک روند در حال رشد سریع در آنتالیا است و هر ساله مردم بیشتر و بیشتر در سراسر جهان و از طریق مرزهای بین المللی برای دریافت خدمات بهداشتی و زیبایی به مسافرت می روند. آنتالیا پیشرفت های مهمی در گردشگری پزشکی دارد. آنتالیا خدمات پزشکی را با بیش از ده بیمارستان دولتی و بیش از 15 بیمارستان خصوصی فراهم می کند.

از نظر گردشگری تابستانی، آنتالیا یکی از معروف ترین نرخ ویژه تور آنتالیا  مکان های گردشگری است که برای اولین بار در جهان است. اگر دوست دارید خدمات گردشگری پزشکی را در حالی که از پاک ترین سواحل دریای مدیترانه لذت می برید، باید آنتالیا را ببینید. این فرصتی عالی برای غنی سازی سفر پزشکی شما با زیبایی های فرهنگی و گردشگری است. ترکیه یکی از بهترین مکان ها برای دیدار با کیفیت خدمات ارائه شده توسط آنتالیا است.

تورها به ویژه برای سالمندان و افراد معلول برای گسترش گردشگری بهداشتی در طول 12 ماه در آنتالیا بسیار موثر هستند. همچنین بیماران خارجی از سراسر جهان به مؤسسات بهداشتی برای کاشت مو، باروری، عملیات قلب باز، پوست، ارتوپدی، جراحی مغز، درمان سرطان، جراحی پلاستیک و زیبایی مانند رینوپلاستی، آتلیپلاستی، افزایش سینه، کاهش سینه، بلند کردن سینه، صورت، گردن، بالشتک، جراحی ابرو، عمل جراحی کششی بها تور آنتالیا شکم و لیپوساکشن. در روزهای اخیر، یکی از خدمات بهداشتی که بسیاری از مردم به دنبال آن هستند، بهداشت دهان و دندان و لوازم آرایشی است. آنتالیا مراقبت با کیفیت عالی برای همه با قیمت های استثنایی ارائه می دهد و به سرعت به عنوان یک پیشگام در گردشگری سلامت تبدیل می شود. در بیمارستان ها همه پزشکان واجد شرایط و ارائه دهنده خدمات در سطح استانداردهای غربی می باشند.

در کنار سلامت، گردشگری زیبایی نیز در آنتالیا محبوب شده است. آب معمولا نقش مهمی را ایفا می کند، با استخر های گرم و سرد و حوضچه ها. اغلب انواع ماساژ و درمان پوست در بسیاری از هتل های آنتالیا وجود دارد. هتل های زیبا و لوکس در آنتالیا و اطراف آن، به ویژه کمر، بلک، ساید و منوگات و غیره با هدف جذب سازندگان تعطیلات با آفتاب، دریا و شن و ماسه، به تازسایی درمانی و تسهیلات آبرسانی اشاره کرده اند.